بزرگترین رویداد( استارتاپ) کارآفرینی تولید محتوای دیجیتال دانشگاه پیام نور

احتراماَ به استحضار می­رساند دانشگاه پیام نور در نظر دارد با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به برگزاری «بزرگترین رویداد (استارتاپ) کارآفرینی تولید محتوای دیجیتال» در زمینه­های فرهنگی­ اجتماعی، زیست محیطی، سلامت و ... در تاریخ 8 الی 10 شهریورماه 1396  اقدام نماید. لذا خواهشمند است دستور فرمایید موضوع به نحو مقتضی به کلیه اعضای محترم هیات علمی، کارکنان ، دانشجویان و مدرسین مدعو اطلاع رسانی شود. جزییات این رویداد درفایل پوستر پیوست توضیح داده شده است.

با توجه به اینکه آخرین مهلت ثبت­نام 31/05/1396 می­باشد، از علاقه مندان دعوت می‌شود با مراجعه به نشانی اینترنتی http://idea.pnu.ac.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند. لازم بذکر است که ثبت نام باید به صورت تیمی (حداقل با سه نفر عضو) صورت گیرد.  در صورتی که صاحبان ایده علاقمند به حضور در استارتاپ، قادر به تشکیل تیم نیستند، مراتب هر چه سریعتر به واحد کارآفرینی و ارتباط با صنعت استان اطلاع داده شود تا نسبت به معرفی افراد متخصص و تشکیل تیم اقدام شود.

ایده پردازان می توانند در صورت وجود هرگونه پرسش یا ابهام در زمینه نحوه ثبت نام و شرکت در این رویداد، با عضویت در گروه تلگرامیFars PNU Startup اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما